بیوگرافی

بیوگرافی وحید خزایی

وحید خزایی شخصی است که با نام “پسر ایران” در اینستاگرام فعالیت دارد. وحید خزایی متولد 1364 در تهران است. به ظاهر تحصیلات وی تا مقطع دیپلم است، کار وی در پخش مانتو و لباس زنانه بوده است. در ابتدا گفته می شد کارگر ساده بنگاه املاکی است، اما دروغ بود.

ماجرای معروف شدن وحید خزایی

ماجرای وحید خزایی نمایش معروف شدن و کسب شهرت وحید خزایی ابتدا در آبان ماه سال ۱۳۹۴ شروع شد. ماجرا از این قرار بود که با پخش شدن عکس های نامناسب خزایی با دختران مختلف، پلیس به جستجوی وی پرداخت تا اینکه به دام پلیس افتاده و دادگاهی شد.

پلیس فتا و وحید خزایی

تا اینجای ماجرا بیشتر فکر مردم مبنی بر لو رفتن این عکسا به‌ صورت ناخواسته بود؛ ساعاتی نمی گذرد که کلیپی از پسر مشهور تلگرامی پخش میشود که او در ان دختران در عکس رو خواهر و زن داداش و دختر خاله هاي‌ خود معرفی میکند که در اثر دزدیده شدن گوشی اش لو رفته ودر آخر میگوید ؛ سخت پیگیر ماجراست و پلیس فتا پلیسی است که حواسش به همه ی چیز است…

عکس های وحید خزایی در زندان

اما آنچه باعث تعجب بود، ادعای وحید خزایی برای کارگری بود. وی مدعی شده بود که کارگر ساده ای در یک بنگاه معاملات ملکی است و تمام دختران حاضر در عکس ها و فیلم های منتشر شده از او، دختر خاله های او هستند! ادعایی که با شکایت چند نفر از دخترانی که در فیلم ها و عکس ها حضور داشتند، در خصوص این پرونده نقض شد.

وحید خزایی و فرار از ایران

وحید خزایی پس از دستگیری و دادگاهی شدن در ایران، بعد از 9 ماه ویدیویی در اینستاگرام منتشر می‌شود که خبر خروج خود از ایران را برای همیشه اطلاع می‌دهد می‌گوید ترکیه است . در حال حاضر ساکن استانبول بوده و خبرها حاکی از اقدامات او و انتظارش در جهت تایید پناهندگی آمریکا است. آنچه برای پیگیری کنندگان پرونده وی عجیب است فرار وحید خزایی از ایران، فعالیت همه روزه او در اینستاگرام، نمایش های متفاوت از جدل و دعوا با داوود هزینه ، همکاری با بهادر وحشی و دیگر مسائل است.

زندگی لوکس در ترکیه

انتشار ویدئوهای وحید خزایی که به راحتی در ترکیه زندگی میکند و اتفاقا در خانه های لوکس و شیک حضور دارد، حاکی از آن است که یا افرادی رفتار او را رهبری کرده و به نوعی اسپانسر او هستند و یا او هرگز کارگر ساده نبوده و از ابتدا وضع مالی خیلی خوبی داشته است. و مدتی هم با تبلیغ سایت شرط بندی و درآمد از آن طریق توجهات را به خودش جلب کرد.

وحید خزایی و کل کل با چهره ها

روزهای اول تنها 14 هزار فالور داشت و حالا نزدیک یک میلیون نفر، با دنیا جهانبخت و سینا ولی الهه مجری پارسی 1 هم کل می اندازد، فیلم رقص هایش با حالت مستی رو منتشر میکند و حسابی به قول خودش، خوش می‌گذارند !

وحید خزایی و زندان در ترکیه

وحید خزایی مدتی به علت توهین به آتاتورک در یکی از ویدیوهایش پلیس ترکیه او را بازداشت کرد و به مدت یک ماه در زندان بسر بود

درگیری مسلحانه وحید خزایی

اخیرا ویدیو کلیپی منتشر شد از دعوای وحید خزایی با داوود هزینه یکی دیگر از چهره هاي‌ اینستاگرام که توسط اسلحه و چاقو دراین فیلم به وحید خزایی حمله میشود و او دراین درگیری فقط چاقو خورده و مشکلی ندارد.پ

همچنین میتوانید سوالات خود را در کلاب بت فارسی مطرح کنید

درباره نویسنده

رضا از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او چند سالی است که در رسانه‌های مختلف در زمینه‌ی بازی های کامپیوتری مطلب می‌نویسد. به فلسفه و عکاسی هم علاقه زیادی دارد و بیشتر اوقات با عکاسی کردن، اوقات فراغتش را سپری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *