بیوگرافی

بیوگرافی دیانا دادمهر

مهدی رازدار ملقب به (دیانا) ۳۲ساله که اواخر سال۱۳۸۵ در شهر پاتایا تایلند تغییر جنسیت داده، اصالتاً شیرازی و بعداز تغییر جنسیت اسم شناسنامه خود را از مهدی به ماریا تغییر داد.پدرش شیرازی و مادرش بوشهری که وقتی یازده سالش بوده طلاق گرفت و مادرش به آلمان سفر میکند، دیانا هم پیش مادر بزرگش در ایران بزرگ میشود.متاسفانه از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ در دوبی در کاباره‌های ایرانی و عربی مشغول به تن‌فروشی میشود تا اینکه سال ۲۰۱۳ به ترکیه سفر کرده تا سال ۲۰۱۴ در دیسکو بوسفور واقع درمحله آکسارای استانبول مشغول به همین کار بود. که در همان مکان با آقایی به‌اسم مسعود (مسعود_ترکیبی) آشنا میشه که معروفیت مجازی این دو به صورت کاملاً اتفاقی‌ با یک ویدئو ترکیبی آغاز شد.

دیانا دادمهر یکى از فعالین اینستاگرامى است که پس از مسعود به مدت چند ماه با امیر پاپى یکى از رقصنده هاى مشهور اینستا در رابطه بود و با قوت گرفتن رابطه اش با وحید خزایى و داوود هزینه تصمیم به راه اندازى یک وب سایت شرط بندى با نام خود گرفت .

دیانا هم اکنون با حامد تتو در ارتباط می باشد و بهمراه او سایت شرط بندی خود را تبلیغ می کند.

همچنین میتوانید سوالات خود را در کلاب بت فارسی مطرح کنید

درباره نویسنده

رضا از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او چند سالی است که در رسانه‌های مختلف در زمینه‌ی بازی های کامپیوتری مطلب می‌نویسد. به فلسفه و عکاسی هم علاقه زیادی دارد و بیشتر اوقات با عکاسی کردن، اوقات فراغتش را سپری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *