بیوگرافی

بیوگرافی بهادر وحشی

بهادر اونلو متولد 1351 در ایران، بازیگر و بدلکار است.

دانش آموخته رشته هنرهای زیبا در ایران است، در کنار بازیگری، ورزشکار حرفه ای، رزمی کار، محافظ شخصی، بدلکار و چهره شاخص اینستاگرامی می باشد

اصالت ایرانی– ترکیه ای

بهادر در ایران متولد شده است، پدرش از کردهای ترکیه شهر ملطیه و مادرش ایرانی است، به همین علت از 6 ماهگی به ترکیه برگشتند و بهادر از این کشور شناسنامه گرفت است

بازگشت به ایران

7 ساله بود که خانواده دوباره به ایران بازگشتند و بهادر تا پایان تحصیلات در ایران بود سپس مدت هاست بین دو کشور ایران و ترکیه در رفت آمد می باشد.

علاقه به هنر

فعالیت هنری اش از مدرسه کمیل با تئاتر از سوم دبستان شروع شد، مدتی بعد در کنار بازیگری ورزش را نیز بصورت حرفه ای آغاز نمود.

ورزشکار رزمی

ابتدا کونگ فو کار می کرد، سپس در رشته های تایبوکسینگ و مبارزه در قفس MMA نیز فعالیت داشت، از همین بازیگری و ورزش، بعنوان بدلکار وارد سینما شد.

ایفای نقش با بزرگان و لقب وحشی

اولین بار در فیلم های مرحوم ایرج قادری ابتدا در نقش بدلکار سپس بازیگر در نقش های منفی حضور پیدا کرد و لقب وحشی سینمای ایران را از ایشان گرفت.

او با کارگردان های صاحب نامی چون مهدی فخیم زاده، خسرو معصومی، وحیدزاده و کامران قدکچیان هم کار کرده است.

ازدواج

بهادر وحشی 47 ساله هنوز ازدواج رسمی نکرده است، اما سالهاست که در یک رابطه عاشقانه به سر می برد .

از بادیگاردی تا بدلکاری

در ترکیه از نگهبانی مکان های خاص تا محافظت از چهره های هالیوودی، بازیگری و بدلکاری حضور داشته است، به ادعای او نزدیک 70 کار انجام داده که 15 مورد از آنها در ایران بوده است.

آخرین حضور تبلیغاتی او برای شرکت ترک تلکام اپراتور تلفن همراه می باشد که در قسمت ابتدایی تیزر ایفای نقش می کند.

از حریم سلطان تا کبری 11

می گوید : از جمله نقش های فرعی و پلیسی درسریالهای مانند پارام پارچا،حریم سلطان وهمچنین نقش کوتاهی در کبرا 11 داشته است.

کارمند شبکه جم

تا قبل از ترور سعید کریمیان سرمایه دار شبکه جم، بهادر وحشی بعنوان نویسنده، بازیگر و در ادامه بعنوان کارمند رسمی در این شبکه حضور داشته است.

ترکیبی خوری

با شروع فعالیت چهره های مشهور مجازی، بهادر هم بیکار ننشست، او با انتشار کلیپ های ترکیبی خوری از مخلوط انواع غذاها و مواد غیر قابل هضم و خوردن آنها سر زبان ها افتاد.

حالا مثل دیگر چهره های فالوور بالا به تبلیغ های سایت شرط بندی می پردازد.او با ترکیبی خوری و کل کل با دیگر چهره های اینستاگرامی دارد.

او لقب بهادر وحشی بچه پررو اینستاگرام را روی خود گذاشته است.

همچنین میتوانید سوالات خود را در کلاب بت فارسی مطرح کنید

درباره نویسنده

رضا از فعالان حوزه و فناوری اطلاعات است. او چند سالی است که در رسانه‌های مختلف در زمینه‌ی بازی های کامپیوتری مطلب می‌نویسد. به فلسفه و عکاسی هم علاقه زیادی دارد و بیشتر اوقات با عکاسی کردن، اوقات فراغتش را سپری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *